• -

MIKOŁAJKI

Category : Aktualności

Już 3 grudnia przyjechał do nas Święty Mikołaj , bo byliśmy chyba bardzo grzeczni. Najpierw poszliśmy z nasza panią na spotkanie z czarodziejem ,który pokazywał nam różne sztuczki, czarował, niektórych brał nawet do pomocy . To wszystko było niesamowite ,ale najbardziej nas ucieszyła sztuczka ,w której wszyscy wypowiadaliśmy zaklęcie abra  kadabra i wtedy  pojawił się on, najprawdziwszy Mikołaj z białą, długą brodą. Mikołaj, to dopiero potrafi czarować, zamienił  niektóre dzieci w renifery ,a na czele zaprzęgu stanął renifer czerwononosy. Zaprzęg długo jeździł wokół nas, aż zatrzymał się . Mikołaj zasiadł w fotelu i rozdawał prezenty. Każdy dostał coś wspaniałego . Dziękujemy Mikołaju!!!!!!!!!!!!!!

Wam tez życzymy wspaniałych prezentów

Uczniowie klasy II a i b z wychowawczyniami panią  Martą Biernat i panią Katarzyną Kerep


Archiwa