• -

WARSZTATY MALOWANIA OZDÓB CHOINKOWYCH

Category : Aktualności

8 grudnia uczniowie klasy II a i II b wybrali się na wycieczkę do Bębła do fabryki baniek. Firma ARMAR, w której gościliśmy zajmuje się produkcją szklanych, ręcznie malowanych ozdób choinkowych przez cały rok. Drugoklasiści wzięli udział w niezwykłych warsztatach plastycznych dekorowania ozdób choinkowych. Podczas wizyty w Bęble zobaczyliśmy wszystkie etapy powstawania baniek, ręczne formowanie szkła oraz zostaliśmy zapoznani z tajnikami dekorowania ozdób choinkowych. W czasie warsztatów uczniowie klas drugich samodzielnie pomalowali farbami i obsypali brokatem szklaną bombkę według własnego pomysłu. Na koniec czekała nas wizyta w sklepie fabrycznym, gdzie znaleźliśmy niepowtarzalne ozdoby choinkowe w atrakcyjnych cenach fabrycznych.

Tekst i zdjęcia: Marta Biernat – wychowawca klasy II a


Archiwa