• 0

Konkurs plastyczny „Nasza choinka”

Dwór Czeczów serdecznie zaprosił dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym pt. NASZA CHOINKA.

Celem konkursu było wykonanie ozdoby choinkowej z różnych dostępnych materiałów. Liczył się pomysł, oryginalność i estetyka pracy. Uczestnikami konkursu mogły być przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Nadesłane prace mogły być płaskie i przestrzenne.

Finał konkursu nastąpił 7 grudnia 2010 w Dworze Czeczów. Rozdanie dyplomów i nagród poprzedziło przedstawienie „W pogoni za śniegiem” w wykonaniu aktorów Teatru Projekt AJ. Nagrody laureatom wręczał sam Święty Mikołaj!!!

Laureatami tego konkursu zostali uczniowie oddziału zerowego (pod opieką artystyczną Małgorzaty Włudarskiej), klasy Ib (ich opiekunem artystycznym była Marta Biernat) oraz IIIa ( ich opiekunem artystycznym była Renata Tylek).

Oto nagrodzeni uczniowie:

Osadcow Oliwia, klasa 0

Chmiel Bartłomiej, klasa 0

Sopel Mateusz, klasa 0

Stopa Oliwia, klasa 0

Ludwikowska Natalia, klasa 0

Szybalska Aleksandra, klasa 0

Markowska Gabriela, klasa 0

Chachlowski Kacper, klasa I b

Dąbrowska Oliwia, klasa I b

Gastoł Filip, klasa I b

Gwizdowski Szymon, klasa I b

Jakosz Andrzej, klasa I b

Jędrzejczyk Patryk, klasa I b

Kapera Przemysław, klasa I b

Kowalska Kamila, klasa I b

Matanyj Dominik, klasa I b

Marzec Jagoda, klasa I b

Nowak Monika, klasa I b

Pater Patrycja, klasa I b

Psyk Zuzanna, klasa I b

Ryś Kacper, klasa I b

Słomak Michał, klasa I b

Szot Kajetan, klasa I b

Ślusarczyk Piotr, klasa I b

Trzaska Paulina, klasa I b

Weichönig Klara, klasa I b

Wincencik Adrian, klasa I b

Michałek Justyna, klasa III a

Krzyżkowski Kamil, klasa III a

Pawlik Wiktoria, klasa III a

Tomczyk Alicja, klasa III a

Nowak Anna, klasa III a

Kornaszewska Weronika, klasa III a

Gaweł Mateusz, klasa III a

Potoczny Marcin, klasa III a

Michalik Gabriela, klasa III a

Takie własnoręcznie wykonane cudeńka to wspaniała, dająca wiele radości praca plastyczna. Ozdobiona nimi choinka w Dworze Czeczów ma niepowtarzalny urok i będzie stała w holu dworu do 2 lutego. Jest to dodatkowa nagroda dla laureatów konkursu.

Zdjęcia i tekst wychowaca klasy I b Marta Biernat


Archiwa