• -

WYTWÓRNIA BOMBEK W BĘBLE

Category : Aktualności

26 listopada klasa I a I b udała się do wytwórni szklanych i ręcznie malowanych ozdób choinkowych w Bęble.  Dzieci zostały przywitane przez pracowników firmy Armar i zaproszone na warsztaty malowania bombki. Mogły stworzyć swoją i niepowtarzalną ozdobę choinkową, używając kolorowych farb i brokatów. Następnie poznały proces powstawania bańki przez pracownika wytwórni. Zobaczyli również sposób nakładania farb na bombkę, by była przeźroczysta lub pomalowana oraz jak się ją suszy. Na koniec czekała nas wizyta w firmowym sklepie, w którym można było zakupić piękne ozdoby i otrzymać swoją wcześniej wykonaną bombkę.

To była bardzo ciekawa i udana wycieczka.

                                                                                              Opracowała Ewa Miłaszewska

                                                                                              zdjęcia p. M. Flak


Archiwa