• -

Z ŻYCIA ZERÓWKI

Category : Aktualności

„Mikołaj”

W grudniu i styczniu w oddziale zerowym bardzo dużo się działo. Do naszej szkoły często przybywa dużo miłych gości, ale 03.12.2014r. przybyło dwóch i to bardzo niezwykłych, wyjątkowych i długo oczekiwanych przez dzieci.
Uczniowie spotkali się z magikiem, prezentującym wiele ciekawych i zadziwiających sztuczek oraz ze Świętym Mikołajem, który jak wszystkim wiadomo zawsze ma niespodzianki – prezenty.

„Jasełka”

Niewątpliwie okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pachnący, pełen magii, radości. To także czas refleksji, nadziei i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. W tym roku oddział zerowy zaprezentował przed starszymi koleżankami i kolegami oraz pracownikami szkoły jasełka o Narodzeniu Bożej Dzieciny. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Nie zabrakło również bożonarodzeniowych i noworocznych życzeń podczas dzielenia się opłatkiem.

mgr Magdalena Zadwórna


Archiwa