• -

ZABAWA KARNAWAŁOWA KLAS 0 – III

Category : Aktualności

4 lutego klasy młodsze naszej szkoły uczestniczyły w balu karnawałowym, który odbył się w sali gimnastycznej, ozdobionej pięknymi i samodzielnie wykonanymi przez wszystkich uczniów postaciami z bajek.

Zabawę rozpoczęliśmy od wspólnego poloneza, a potem bawiliśmy się w rytmie tańców narodowych i dyskotekowych. Atrakcją balu były konkursy, w których uczestnicy mogli wykazać się swoją szybkością, dokładnością i precyzją w jeździe na nartach, zbiciu jaja strusiego czy tańcu z balonem. Na zwycięzców czekały słodkie nagrody. Na koniec każda klasa zaprezentowała swoje piękne stroje wróżek, księżniczek, batmanów, policjantów czy postaci ze znanych bajek, których nie sposób wymienić.

Zabawa bardzo się udała i oczekujemy następnej już za rok!

Oto fotorelacja:

Ewa Miłaszewska


Archiwa