• 0

Spotkanie „jasełkowe w klasie 1 A”

13 grudnia 2010 roku odbyła się w naszej klasie wyjątkowa uroczystość.
Na klasową wigilię przybyli najmilsi goście-Rodzice pierwszaków. Spotkanie przebiegło w miłej, rodzinnej i bardzo świątecznej atmosferze. Dzieci przygotowały niespodziankę, wystawiły „Jasełka”. Przyłożyły się do występu bardzo solidnie. Pięknie recytowały teksty, wzruszająco śpiewały kolędy i grały na tamburynach, kołatkach i dzwonkach.

Kiedy do szopki przybyli trzej królowie na sali zapanował podniosły nastrój. Rodzice byli zachwyceni. Nikt nie zauważył drobnych „wpadek”, bo całość wypadła wspaniale.

Po przedstawieniu wszyscy życzyli sobie Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku. Zobaczcie nasze zdjęcia, które zrobili Rodzice w czasie klasowej wigilii.

opracowanie:
Katarzyna Kerep


Archiwa