• -

KONKURS PLASTYCZNY „ŚWIATŁO CZARODZIEJEM MAGII”

Category : Konkursy

Organizatorem konkursu plastycznego „Światło czarodziejem magii” był Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej jako główny organizator XV Festiwalu Nauki w Krakowie. Konkurs skierowany był do do dzieci uczęszczających do klas zerowych, uczniów klas I-III oraz IV-VI szkół podstawowych. Zadaniem uczestników było zilustrowanie dowolną techniką podanego tematu i wykonanie własnoręcznie, bez pomocy osób trzecich pracę w formacie A4 lub A3. Uczniowie klas drugich naszej szkoły wzięli się chętnie do pracy i stworzyli ciekawe prace , na których znalazły się: żarówki, świece, błyskawice, sztuczne ognie, żar z ogniska itp. Joanna Mikuła z klasy II a narysowała drużynę zuchowa przy płonącym ognisku i dzięki swojemu pomysłowi i talentowi zdobyła w tym konkursie III miejsce !!! Wręczenie nagród miało miejsce podczas XV Festiwalu Nauki w Krakowie 21 V 2015r. na Rynku Głównym. Nagrodzone i wyróżnione prace można oglądać w gmachu Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie przy ul. Podchorążych 2.

Marta Biernat

wychowawca klasy II a

foto: p. Katarzyna Mikuła


Archiwa