• -

MAJOWA ŁĄKA DLA MAMY I TATY

Category : Aktualności

25 maja spotkaliśmy się na imprezie z okazji Święta Mamy i Taty w Dworze Czeczów. Nasz występ poprzedzały liczne próby i przygotowania, codziennie ćwiczyliśmy nasze role, śpiewaliśmy piosenki. Najtrudniejsze jednak okazały się układy taneczne . Wszyscy musieliśmy się zmotywować , bo to była praca zespołowa. Tutaj każdy musiał tańczyć równiutko i uważać, by się nie pomylić. To wielkie wyzwanie dla każdego z nas. Potem wykonywaliśmy rekwizyty do naszego przedstawienia, a nawet zrobiliśmy wielkie obrazy majowej łąki ,po której latały kolorowe motyle dla Mam i Tatusiów. Wreszcie przedstawienie było bardzo ,bardzo radosne, trochę byliśmy stremowani, ale przebiegło koncertowo. Daliśmy z siebie wszystko, śpiewaliśmy z całych sił. A tańczyliśmy jak w programie you can dance- po prostu tańcz !!!!!!

Na zakończenie mieliśmy owacje na stojąco. Potem były upominki, całusy i słodki poczęstunek dla Rodziców. To był wspaniały dzień.

Jeszcze raz sto lat Mamusie i Tatusiowie.

Uczniowie klas drugich.

opracowała Katarzyna Kerep


Archiwa