• 0

Konkurs rękodzieła artystycznego „Barwy Jesieni”

Category : Z życia szkoły

Pracownia Animacji Środowiskowej Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie zaprosiła dzieci i młodzież do udziału w konkursie rękodzieła „Barwy jesieni”.
Konkurs miał na celu propagowanie i upowszechnianie różnego rodzaju technik rękodzielniczych oraz uwrażliwienie na piękno przyrody. Technika wykonania była dowolna z szeroko rozumianego rękodzieła (np. mozaika, haft, szydełkowanie, patchwork, modelowanie, itp.), z wyłączeniem tradycyjnych technik plastycznych takich jak malarstwo, rysunek.
Jury brało pod uwagę następujace kryteria: pomysłowość, samodzielność wykonania, estetykę pracy.
Rozstrzygnięcie konkursu oraz wystawa podsumowująca oraz warsztaty decoupage’u dla laureatów odbyły się 29 listopada 2010 roku. Wśród laureatów znalazł się uczeń klasy Ib naszej szkoły Michał Słomak, który uzyskał wyróżnienie w tym konkursie. Gratulujemy!!!

Tekst i zdjęcie wychowaca klasy Ib Marta Biernat


Archiwa