• -

ODWIEDZINY PRZEDSZKOLAKÓW W SZKOLE

Category : Aktualności

W kwietniu i maju do naszej szkoły przy ulicy Sucharskiego 38 zawitali mali goście wraz ze swoimi wychowawcami ze znajdującego się po sąsiedzku Przedszkola nr 135.

Były to trzy grupy;

Grupa V „Granatowe smoki”;

wychowawczynie p. Lidia I p. Halina

Grupa VI „Białe smoki”

wychowawczynie p. Agnieszka i p. Magdalena

Grupa VII „Pomarańczowe smoki”

wychowawczyni p. Ewa

Celem odwiedzin było zapoznanie się ze szkołą, jej topografią oraz spotkanie z kolegami i koleżankami, którzy przekroczyli już próg szkolny. Dzieci rozpoczęły zwiedzanie od świetlicy szkolnej, gdzie czekały na nie ukryte słodkie niespodzianki w postaci cukierków. Następnie zobaczyły szkolną szatnię, salę gimnastczną, w której mogły sprawdzić swoje umiejętności sportowe poprzez rzut do kosza. Kolejne kroki skierowały do sal lekcyjnych, gdzie zobaczyli starszych kolegów podczas nauki, przerwy i występów artystycznych. Odwiedziły też bibliotekę, jadalnię i swoich rówieśników w naszej szkolnej zeróweczce.

Przedszkolaki uczestniczyły również w zajęciach komputerowych, które prowadziła p. Magdalena. Była to dla nich namiastka tego co czeka niektórych z nich już po wakacjach.

Było nam bardzo miło gościć przedszkolaków i ich Opiekunów.

oprac. Brygida Grela


Archiwa