• -

KONKURS PLASTYCZNY „NIE MA TO JAK RODZINA”

Category : Konkursy

Rodzina. Rodzice, rodzeństwo, dziadkowie…

To przestrzeń, którą tworzymy razem.

To wartości, tradycja, wspomnienia, zabawa…

RODZINA to wielkie słowo. Dla każdego z nas jest synonimem miłości, ciepła i szczęścia.

Świetlica przy Szkole Podstawowej nr 26 zorganizowała konkurs plastyczny „Nie ma to jak rodzina”. Celem konkursu było propagowanie pozytywnych więzi pomiędzy najbliższymi, w tym wspólne spędzanie czasu wolnego, wzajemny szacunek i zaufanie, a także rozwijanie wrażliwości inspirowanej życiem w rodzinie oraz zachęcenie dzieci do propagowania i ukazywania pozytywnych wartości rodzinnych.

Wśród nagrodzonych znalazły się uczennice z klasy II a z naszej szkoły:

Natalia Wincencik I miejsce

Barbara Madej II miejsce

Zofia Okarmus wyróżnienie

Oliwia Gaździk wyróżnienie.

Gratuluję !!!

Marta Biernat

wychowawca klasy II a


Archiwa