• -

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „TAK WIDZĘ KRAKÓW”

Category : Konkursy

Szkoła Podstawowa nr 111 w Krakowie zaprosiła uczniów nauczania wczesnoszkolnego do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Tak widzę Kraków”, którego celem było zachęcenie dzieci do poznania naszego królewskiego miasta – Krakowa. Uczniowie klas drugich mieli za zadanie przygotować pracę przestrzenną przedstawiającą ciekawa postać, którą poznali z legend, historii i opowiadań o Krakowie. Powstały trzy smoki wawelskie i Wanda, która nie chciała Niemca.

Na uroczyste rozdanie nagród, które miało miejsce 13 czerwca 2015 roku podczas „FESTYNU 111” zostali zaproszeni nagrodzeni uczniowie z klasy II a :

Natalia Wincencik, która zajęła II miejsce i Jakub Klejdysz, który zajął I miejsce.

Cieszymy się z ich sukcesu !!!

Marta Biernat

wychowawca klasy II a


Archiwa