• -

„W KRÓLESTWIE ZWIERZĄT” ODKRYJ DZIKĄ NATURĘ KAŻDYM ZMYSŁEM!

Category : Aktualności

W dniu 15 czerwca uczniowie klasy 3b pojechali do kina Cinema Park Bonarka, gdzie wzięli udział w programie edukacyjnym pt. „W królestwie zwierząt”.

W czasie programu uczniowie odkrywali dziką naturę każdym zmysłem. W sali 3D założyli okulary i wyruszyli z kluczem ptaków w ekscytującą podróż podczas ich corocznych migracji. W sali wyobraźni wspólnie z grupą przyjaciół przeżyli przygodę w amazońskiej dżungli. W sali ruchu wzięli udział w podwodnej podróży po głębiach mórz i oceanów, a w sali interaktywnej odpowiadali na pytania dotyczące zwierząt. W sali muzyki dowiedzieli się w jaki sposób porozumiewają się ze sobą zwierzęta. W sali inspiracji obejrzeli film o małych orangutanach, które pod okiem ludzi nabywają umiejętności pozwalające im na przetrwanie w warunkach naturalnych. Film wywarł duże wrażenie na dzieciach.

W przerwie odbyły się warsztaty LEGO. Pod kierunkiem instruktorów dzieci budowały wspaniałe budowle z klocków LEGO. Zajęcia pobudzały twórcze, kreatywne myślenie, uczyły budować i konstruować, rozwijały wyobraźnię, inspirowały dzieci do realizowania własnych pomysłów.

Oczywiście wyjście do kina nie mogło się odbyć bez popcornu i coca-coli.

Dzieci bardzo dobrze się bawiły i na długo zapamiętają interaktywne kino jako sposób na świetną zabawę.

Opracowanie artykułu i zdjęcia Renata Tylek


Archiwa