• 0

Jasełka w klasie 1b

„Przynoszę Wam Dobrą Nowinę
Dziś narodziło się Dziecię
Pan Wszelkiego Stworzenia
Pójdźcie pasterze, pójdźcie tam!”

Tymi słowami rozpoczęło się spotkanie jasełkowe w klasie I b. Uroczystość miała miejsce 13 grudnia 2010 roku. Pierwszaki pod opieką wychowawczyni przedstawiły „JASEŁKA”. W tym uroczystym dniu wzruszenie ogarnęło nie tylko rodziców, ale też dzieci. Piękne aniołki, dostojni królowie, przejęci Józef i Maryja oraz spieszący do nich pastuszkowie wprowadzili widzów w czas świątecznego oczekiwania na dzień Bożego Narodzenia.
W przedstawieniu, które mówi o narodzeniu Jezusa wzięli udział: Maryja – Kamilka, Józef – Dominik, królowie: Kajtek, Przemek i Adrian, pastuszkowie: Piotrek, Kacper , Patryk, Michał, Andrzej, Szymek oraz Filip, aniołki to: Patrycja, Monika, Klara, Zuzia, Oliwka, Paulinka. Narratorami byli Jagoda i Kacper.
Bardzo dziękuję rodzicom za przygotowanie przepięknych strojów – wychowawczyni Marta Biernat.


Archiwa