• 0

Spotkanie w klasie I B z okazji dnia babci i dziadka

W tych dniach swoje święto obchodzą Babcie i Dziadkowie. Jest to wspaniała okazja do pielęgnowania rodzinnych uczuć. 25 stycznia 2011 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klasy I b z ich Szanownymi Babciami i Dziadkami. Zebrani goście mogli obejrzeć przedstawienie jasełkowe utrzymane w klimacie bożonarodzeniowym, nie zabrakło również wierszyków i piosenek o babciach i dziadkach. Wyraźne wzruszenie zapanowało na sali w momencie wręczania Babciom i Dziadkom serduszkowych laurek. Po życzeniach przyszedł czas na wspólny poczęstunek, który był okazją do rozmów i wspomnień. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, radości i łezki w oku.
Rodzicom z klasy I b składam serdeczne podziękowania za przygotowanie słodkiego poczęstunku i obsługę spotkania – wychowaca klasy Marta Biernat.

Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu.


Tekst i zdjęcia Marta Biernat


Archiwa