• -

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Category : Aktualności

Dnia 16 października 2015 roku w Dworze Czeczów uczniowie klas pierwszych zostali pasowani na uczniów przez panią dyrektor Ewę Kazberuk. Wśród zaproszonych gości byli również Rodzice, ksiądz Proboszcz, pani kierownik Dworu Czeczów  oraz rodziny dzieci. W tak ważnym i uroczystym dniu każdy z przejęciem oczekiwał aktu pasowania. Później, w części artystycznej uczniowie pięknie recytowali przygotowane wiersze i śpiewali piosenki. Całość dopełniła wesoła dekoracja. Uczniowie dostali pamiątkowe dyplomy, legitymacje szkolne oraz znaczki odblaskowe. Nad przebiegiem uroczystości czuwały wychowawczynie Jadwiga Puto i Renata Tylek. Rodzice przygotowali dla dzieci słodki poczęstunek oraz upominki. Pomagali również przy dekoracji. Było wiele wzruszeń i radości,  dużo przeżyć zarówno dla dzieci jak i ich bliskich. Teraz pierwszaki zaczynają swoją przygodę ze szkołą…

Opracowanie artykułu wychowawca klasy 1a –Renata Tylek


Archiwa