• -

„NIE PAL PRZY MNIE, PROSZĘ” PROGRAM EDUKACYJNY W KLASACH TRZECICH

Category : Aktualności

Od kilku lat w naszej szkole w ramach współpracy z  Sanepidem po raz kolejny w klasach trzecich odbyły się zajęcia z zakresu realizacji programu edukacji antytytoniowej „Nie Pal Przy Mnie, Proszę”, którego celem było uświadomienie dzieciom, że palenie tytoniu jest szkodliwe dla zdrowia oraz uwrażliwienie ich na szkodliwe oddziaływanie dymu papierosowego związanego z biernym paleniem. Podsumowaniem programu był konkurs plastyczny dotyczący szkodliwości palenia papierosów, w którym wzięło udział 31 osób. Zostało wyróżnionych 15 prac, które można oglądać na wystawie w szkole  przy ul. Sucharskiego.

Wyróżnione prace; Marta H., Marta S., Oliwia S., Jasiu Ż., Wiktoria B., Kuba Ł., Magda K., Natalia W., Szymon T., Andrzej S., Kacper K., Wojtek Z., Wojtek D., Kinga F., Klaudia S.

Gratulujemy Wszystkim!

                   Oprac. Brygida Grela


Archiwa