• -

ANDRZEJKOWE WRÓŻBY W KLASIE 2 A

Category : Aktualności

Zgodnie z tradycją w wigilię św. Andrzeja czyli 30 listopada, w klasie 2 a odbyła się huczna zabawa, podczas której uczniowie poznawali swoją bliższą i dalszą przyszłość oczywiście z „przymrużeniem oka”. Była to wspaniała zabawa pełna czarów, magii, konkursów i tańca przy dźwiękach przebojów muzycznych. Uczniowie sprawdzali, kto będzie miał powodzenie w miłości ustawiając buty w stronę drzwi, jaki zawód będzie wykonywał w przyszłości. Przy pomocy zaczarowanej butelki  dzieci dowiadywały się co ich czeka w najbliższym czasie. Odczynialiśmy wróżby przy pomocy kart, kubeczków, kości , magicznej szkatułki. Wiele emocji sprawiło dzieciom przebijanie baloników, w których ukryte były tajemnice z przepowiednią na dorosłe życie.
Całość spotkania umilił przepyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Zabawy i śmiechu było wiele  i z pewnością pozostaną one na długo w naszej pamięci.

Artykułu i zdjęcia przygotowała Barbara Pacura


Archiwa