• -

PODSUMOWANIE KONKURSU „JESTEM BEZPIECZNY NA DRODZE”

Category : Aktualności

W październiku w świetlicy szkolnej ogłoszony został plastyczny konkurs „Jestem bezpieczny na drodze” przeznaczony dla dzieci klas 0-III. Jego celem było propagowanie bezpiecznego poruszania się dzieci po drodze, zastosowanie zasad bezpieczeństwa w praktyce oraz zwrócenie uwagi na lokalne zagrożenia jakie mogą spotkać dzieci, a także rozwijanie wyobraźni i zdolności plastycznych. Dzieci Swoje prace po ogłoszonych wynikach mogły oglądać na wystawie w szkole przy ulicy Sucharskiego.

Wyniki

I miejsce;

Basia Madej, Wiktoria Pushtinkov, Mateusz Sikora, Mikołaj Tomczyk, Natalia Wincencik

II miejsce;

Wiktoria Gawlik, Mateusz Jamróz, Angelika Klimas, Łukasz Klimek, Ola Pawlik

III miejsce;

Oliwia Flak, Zuzia Grzyb, Wojtek Jarosz, Mateusz Klimek, Joanna Mikuła

Wyróżnienia

Maciek Jakosz, Szymon Król, Kacper Lewiński, Sonia Popek, Julia Wadas

Wszystkim Dzieciom dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy!

Wychowawcy świetlicy


Archiwa