• -

NASZ UDZIAŁ W WOŚP

Category : Aktualności

9 stycznia tego roku ruszyła akcja charytatywna na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spotkaliśmy się w Dworze Czeczów na imprezie prowadzonej przez harcerzy. Poprzedziły ją liczne przygotowania. Już wcześniej nasze klasy III A i III B wykonywały prace przygotowywane do sprzedaży , a starsze klasy ćwiczyły  układy taneczno – wokalne. Nasze mamy na czele z panią Barbarą  Piotrowską -Styrną piekły ciasta, które też miały być sprzedawane na rzecz WOŚP. W dniu imprezy harcerze prowadzili licytację kalendarzy, skarbonek i podkoszulków. Wolontariusze zbierali datki do puszek. Odbywały się też występy artystyczne dzieci i dorosłych.

Było wspaniale, bawiliśmy się świetnie! Ale najważniejsze, że zebraliśmy 1894.44 zł na cele charytatywne. Możecie to zobaczyć, bo mamy dyplom od WOŚP i nasze zdjęcia są poniżej. Dziękujemy naszym Mamom za pomoc i wsparcie akcji oraz naszym Paniom, które z nami były cały czas. Jesteśmy dumni, że włączyliśmy się do ważnych działań na rzecz tych, którzy potrzebują pomocy.

Katarzyna Kerep zwychowankami


Archiwa