• 0

„Hej, wesoła nowina!”- konkurs kolęd i pastorałek w Domu Kultury „Podgórze”

W dniu 21 stycznia odbył się przegląd kolęd i pastorałek organizowany przez D.K „Podgórze” w Kinoteatrze ”Wrzos”. Pięciu uczniów z klasy III a wzięło w nim udział. Razem z wychowawczynią Renatą Tylek i rodzicami pojechali na konkurs. Byli to: Alicja Tomczyk, Zuzanna Olejniczak, Mateusz Gaweł, Kamil Krzyżkowski oraz Dawid Paranyan. Uczniowie przygotowali po 2 kolędy lub pastorałki do prezentacji. W przeglądzie wzięło udział ogółem 68 solistów. Jury w składzie Anna Ramza –  (aktorka), Ewa Diczuk- Kozioł (Adiunkt Akademii Muzycznej),Anna Cyankiewicz – (pedagog) przyznało dla naszych uczniów 2 wyróżnienia:

wyróżnienie

dla solistki Alicji Tomczyk za pastorałkę „ Kolędowy czas” oraz duetowi: Kamil Krzyżkowski i Mateusz Gaweł za pastorałkę „Betlejem”

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Wychowawca Renata Tylek


Archiwa