• -

NAGRODA W KRAKOWSKIM KONKURSIE LITERACKO-PLASTYCZNYM

Category : Konkursy

Uczeń klasy 4a Szymon Tomera zdobył nagrodę w Krakowskim Konkursie Literacko-Plastycznym „A JA WOLĘ MEGO TATĘ…” (część literacka), organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada wspólnie z Biurem Pełnomocnika PMK ds. Rodziny Urzędu Miasta Krakowa.

Ideą konkursu wpisanego w kampanię „Kraków stawia na rodzinę” było podkreślenie roli rodziców w życiu każdego dziecka. Szymon w formie rozprawki, w bardzo oryginalny i wymowny sposób zaprezentował portret swojego Taty, a jury doceniło jego inwencję twórczą. Finał z uroczystym wręczeniem nagród odbył się na Bulwarze Czerwieńskim 22 maja 2016 roku podczas „Święta Rodziny Krakowskiej”.

Szymonowi życzymy dalszych sukcesów, a Rodzicom gratulujemy wspaniałego Młodego Człowieka, który potrafi docenić Ich troskę i przedstawić swoje uczucia w pięknej literackiej formie!

2016-05-31 21-38-40 CAM00171

mgr Barbara Faron


Archiwa