• -

WYCIECZKA KLAS PIERWSZYCH DO OGRODZIEŃCA

Category : Aktualności

W poniedziałek 13 czerwca klasy pierwsze pojechały na wspólną wycieczkę do Parku Ogrodzieniec. Dzieci miały możliwość obejrzeć Park Miniatur, Park Doświadczeń Fizycznych oraz Park Rozrywki. W wycieczce towarzyszyli dzieciom rodzice oraz wychowawcy: Renata Tylek, Jadwiga Puto i Beata Chromy.

W Parku Miniatur dzieci obejrzały rekonstrukcje 17 Zamków Jurajskich, które zostały pomniejszone 25 razy od oryginałów oraz repliki machin oblężniczych z okresu średniowiecza.

Na terenie Parku Doświadczeń Fizycznych dzieci zobaczyły 35 urządzeń, dzięki którym dowiedziały się jak działają podstawowe prawa fizyki. Rzeczy, które na pozór wydają się niemożliwe- staja się w Parku Doświadczeń możliwe!

Na zakończenie dzieci korzystały z różnych zabaw w Parku Rozrywki. Na tym bajkowym placu zabaw można było bawić się w jednym z największych zamków dmuchanych w Polsce, pojechać Karuzelą Wiedeńską. Były huśtawki i zjeżdżalnie oraz inne atrakcje. Super zabawa była zagwarantowana przez wspaniałą pogodę, która nam dopisała.

Przed wyjazdem dzieci kupiły pamiątki. Wycieczka wszystkim bardzo się podobała.

Zdjęcia z wycieczki oraz opracowanie artykułu -Renata Tylek


Archiwa