• 0

PRZEDSTAWIENIE Z OKAZJI DNIA KOBIET

Category : Aktualności

W dniu 8 marca z okazji Dnia Kobiet odbyło się walentynkowo-kobiece przedstawienie pt. ,,Psoty Amora’’. Cała szkoła została zwolniona z trzeciej lekcji. Występ organizowało koło teatralne.
Na początku osoba prowadząca zapytała czy na sali są wszystkie klasy. Potem zaczęło się przedstawienie reżyserowane przez panią Barbarę Faron, w którym w większości zagrali uczniowie klasy 6b oraz cztery osoby z klasy 5a. W przedstawieniu występowało tu bardzo wiele zabawnych scen z życia nastolatków. Głównym tematem przedstawienia było to jak Amor zamiast użyć strzały obsłużył się żółtą piłeczką w wyniku tego wszyscy się w sobie zakochali. Spektakl powstał z połączenia dwóch scenariuszy – z okazji Dnia Zakochanych i Dnia Kobiet. Dzieliła je piosenka. W pierwszej części scenariusza zabawne było to, iż w pewnej kwestii padło imię pewnego piosenkarza – Justina Biebiera, a w drugiej to, że przedstawiono prawdziwe oblicze kobiety. Członkowie koła teatralnego włożyli dużo trudu w to, aby przedstawienie się udało. Zaskakujące było między innymi to, że chłopcy z klasy 5a, którzy występowali na końcu, nauczyli się roli w godzinę. Dostali oni rolę tuż przed występem i nie mieli oni żadnej próby! Ale na szczęście wszystko się udało, mimo iż tematyka przedstawienia była trudna w odbiorze. Najbardziej spodobał nam się występ wokalny Łukasza B. z 6b , wykazał się dużą odwagą wychodząc na scenę. Przedstawienie było bardzo udane ponieważ wszystkim się podobało.

Koło redakcyjne


Archiwa