• 0

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Category : Aktualności

Na poniedziałek, na 21 marca, każda klasa miała przygotować wiosenne kanapki dla nauczycieli, recytację wiersza wybranego przez przewodniczącego klasy i modelkę lub modela na pokaz Flowers Fashion. Każda klasa na trzeciej lekcji miała robić kanapki. Część dla siebie, a najlepsze dla nauczycieli. Na czwartej lekcji klasa mogła zrobić próbę wylosowanego przedstawienia. Na piątej klasy nareszcie mogły wyjść na salę gimnastyczną. Gdy wszyscy już siedzieli na ławkach, dwie dziewczyny z klasy 6a rozpoczęły przemowę: poinformowały o tym, co będzie podczas tego show. Po ich przemówieniu pani Monika Tarsa przedstawiła jurorów, którymi było 10 nauczycieli. Każdy nauczyciel reprezentował inną kuchnię. Pani Dyrektor miała kuchnię polską. Były też inne kuchnie, np. japońska, indyjska, włoska i węgierska. Później kelnerzy lub kelnerki z różnych klas wyszli z tacami, na których znajdowały się przygotowane kanapki.
Następnie odbyły się przedstawienia. Klasa 4a miała prezentację o buraku, klasa 4b o ogórku, 4c o witaminach, 5a o chrzanie, 5b o arbuzie, 6a o pomidorze, a klasa 6b o różnych warzywach. Potem odbył się pokaz modelek. Każda klasa miała jedną modelkę. Tylko 6a się wyróżniła, ponieważ miała modelkę i modela. Po ogłoszeniu wyników pani Tarsa powiedziała, że wygrała klasa 6b. Był też dyplom dla najlepszego modela lub modelki. Ten dyplom dostał Dominik Kusion z klasy 6a. Chociaż na tym apelu dużo było niegrzecznych osób, to udało nam się powitać wiosnę dobrze i wesoło.

Ola T., koło redakcyjne


Archiwa