• -

PORANEK ZE ŚWIĘTYM JANEM PAWŁEM II !

Category : Aktualności

W poniedziałek 3 kwietnia 2017 roku uczniowie klas młodszych Szkoły Podstawowej Nr 124 w Krakowie spotkali się w Dworze Czeczów na uroczystym poranku , aby uczcić 12 . rocznicę śmierci największego z Polaków Świętego Jana Pawła II. Uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną o życiu i pracy duszpasterskiej Ojca Świętego , którą przygotowała i przedstawiła pani Katarzyna Ptak.Po prezentacji odbył się konkurs z nagrodami. Pytania dotyczące wydarzeń z życia Kartola Wojtyły , późniejszego papieża były bardzo szczegółowe . Jednak z odpowiedziami dzieci poradziły sobie znakomicie , gdyż uważnie słuchały prezentacji. Następnie laureaci konkursu recytatorskiego pt „Pamietamy o Tobie Ojcze Święty ” , który odbył się 31 marca 2017 roku w KDK „Eden ”zaprezentowali nagrodzone wiersze. Na koniec wszyscy uczestnicy tego poranka zaśpiewali wspólnie „Barkę ” , ulubioną pieśń Karola Wojtyły i inne piosenki o Wielkim Papieżu- Janie Pawle II.

Poranek przygotowały panie : Jadwiga Puto,Katarzyna Ptak , Anna Wojtasik i Barbara Poręba.

Tekst : Jadwiga Puto

Zdjęcia : Marta Biernat


Archiwa