• -

O ZWIERZAKACH PAMIĘTAMY – WIELKIE SERCE DLA NICH MAMY!

Category : Aktualności

Uczniowie klasy III,,c” – dla czworonożnych milusińskich 🙂

Uczniowie klasy III,,c” w miarę swoich możliwości – zawsze odpowiadają na apel dotyczący pomocy ludziom i zwierzętom.

Los często chorych, bezdomnych zwierząt nie jest im obojętny, zwłaszcza, że sami w większości posiadają w domu swoich pupili i rozumieją doskonale, ilu starań i zabiegów ze strony opiekuna wymagają zwierzęta, aby czuć się dobrze i być w dobrej kondycji.

Tylko zwierzątko, którym właściciel dobrze, odpowiednio się zajmuje – może być radością dla swoich opiekunów i całej rodziny.

Dzieci wiedzą, że zwierzęta absolutnie ,,nie są zabawką” i że cierpią, gdy im ktoś dokucza, gdy są głodne, gdy jest im zimno, a także, gdy zapadają na różne choroby.

W związku z powyższym chętnie biorą udział w akcji ,,Gwiazdka dla zwierzaka” w której mogą przyczynić się do poprawy warunków życia zwierząt przebywających w schronisku – zwłaszcza w okresie zimy.

Pani mgr Brygida Grela potrafi też zawsze docenić starania dzieci i rodziców dziękując im za udział w corocznej akcji – sympatycznym dyplomikiem, serdecznym uściskiem dłoni i słodkim drobiazgiem, który już zupełnie roztapia nasze serducha 🙂

My też dziękujemy Pani – Pani Brygido za możliwość ,,dzielenia się z innymi” – w tym przypadku – zwierzętami – tym, co mamy.

Uczymy się, by nie pozostawać obojętnymi. Dziękujemy serdecznie !!!

                                                                       mgr Katarzyna Ptak

Zdjęcia


Archiwa