• -

UDZIAŁ KLASY 2A W WIELOBOJU ŁYŻWIARSKIM 2017

Category : Aktualności

W dniu 6 kwietnia klasa 2a brała udział w zawodach łyżwiarskich zorganizowanych przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków „Zachód”, które kończyły sezon nauki i doskonalenia jazdy na łyżwach dla szkół podstawowych.

Wszystkie konkurencje przeprowadzane były na czas w systemie sztafety. Poszczególne konkurencje to: jazda przodem, jazda tyłem, slalom, ósemka, jazda szybka.

Klasę 2a reprezentowało pięć dziewczynek i pięciu chłopców wybranych przez trenera. Uczniowie dzielnie się spisali, chociaż doskonalili jazdę na łyżwach przez niecały rok, a uczniowie z innych szkół doskonalili się przez dwa lata.

W ostateczności zajęliśmy 8 miejsce. Ale w jeździe szybkiej byliśmy na trzecim miejscu!

Gratulujemy dzieciakom sportowej postawy, współzawodnictwa oraz umiejętności współpracy w drużynie.

Wychowawca Renata Tylek


Archiwa