• -

KONKURS PLASTYCZNY „KARTKA WIELKANOCNA DLA ŻOŁNIERZY WOJSK SPECJALNYCH”

Category : Konkursy

Tematem konkursu była kartka okolicznościowa z okazji Świąt Wielkanocnych dedykowana żołnierzom Wojsk Specjalnych, a organizatorem konkursu był Klub Wojsk Specjalnych w Krakowie przy ul. Tynieckiej. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie zaprojektowanie i wykonanie dowolną techniką plastyczną kartki wielkanocnej zawierającej akcenty wojskowe. W konkursie wzięli udział uczniowie klas: I a, II a, II b i III b. Prace na konkurs zawiozła p. Śliwiak mama jednego z uczestników, za co bardzo Jej dziękujemy.

Komisja artystyczna miała bardzo trudne zadanie, ponieważ na konkurs napłynęło dużo ciekawych prac. Tym większa jest nasza radość, ponieważ wśród laureatów tego konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły.

Są to:

Aleksander Baran z klasy II a zdobywca I miejsca (opiekun Renata Tylek)

Karolina Litwin z klasy I a zdobywczyni II miejsca (opiekun Marta Biernat)

Wojciech Przybyłek z klasy III b zdobywca III miejsca (opiekun Ewa Miłaszewska)

Zofia Frontczak z klasy I a, która zdobyła wyróżnienie (opiekun Marta Biernat).

Poniżej zdjęcia prac wymienionych uczniów, gratulujemy!!!

Opracowanie: Marta Biernat

 


Archiwa