• 0

ŚWIĘTO RODZINY W KLASIE „0”

Category : Aktualności

23 maja 2011 roku uczniowie klasy „0”naszej szkoły przygotowali Święto Rodziny. Zaprezentowali przedstawienie pt. „Spotkanie z Królową bajek”.

Iskierka spacerując po lesie i łące opowiadała o radości panującej w szkole, o tym, że dzieci dziś będą składać najdroższym mamusiom i tatusiom życzenia, aby było piękniej i radośniej zaprosiły cały świat bajek. Wreszcie przybyła Królowa, by z bohaterami swoich bajek złożyć wiele pięknych życzeń, a także śpiewać im jeszcze więcej. Zawitali więc Czerwony Kapturek, Jaś i Małgosia, Tomcio Paluszek, Kopciuszek, Śnieżka z krasnoludkami, wróżki oraz dzieci. Bohaterowie bajek wskazali, jak ważni są mamusia i tatuś w życiu każdego dziecka, mocno akcentując w piosenkach „Tata jest potrzebny”, „Najlepiej jest u mamy”. Słowami narratora dzieci podziękowały rodzicom za życie, trud wychowania i poświęcenie, wysiłek i zmęczenie. Złożyli życzenia oraz wręczyli własnoręcznie wykonane laurki i zaprosiły na słodki poczęstunek.

Serdecznie dziękuję wszystkim Rodzicom za przygotowanie pięknych strojów i poczęstunku, życzę wielu radości i satysfakcji jakie daje rodzicielstwo.

Ewa Miłaszewska wychowawca klasy”0”

 


Archiwa