• -

INAUGURACYJNE WARSZTATY TEATRALNE KLASY I ,,c”(wychowawca: mgr Katarzyna Ptak)

Category : Aktualności

 Uczniowie klasy I ,,c” w roku szkolnym 2017/2018 po raz pierwszy w warsztatach teatralnych uczestniczyli 18 września 2017r.

        Niektórzy bardzo entuzjastycznie podeszli do wcielania się w różne role teatralne, a niektórzy jeszcze z pewną dozą nieśmiałości. Atrakcję warsztatów stanowiły przeróżne maski. W większości dzieci świetnie poradziły sobie z odtwarzaniem swoich ról, w czym bardzo pomógł odpowiednio dobrany do każdej postaci – podkład muzyczny. Warsztatom towarzyszyła miła, przyjemna, pełna radości atmosfera. Na scenie uczniowie potrafili się skupić i wykonywać zadania aktorskie zgodnie z zaleceniami prowadzącej. Dzieci miały szansę pokazać swoje talenty, rozwinąć je , jak i pokonać pewne bariery, które czasami bardzo niepotrzebnie krępują ich swobodę.

     Dziękujemy serdecznie p.Marcie Biernat, która zapoczątkowała w naszej szkole inicjatywę warsztatów teatralnych i corocznie jest ich koordynatorem.

Fotorelacja z warsztatów (zdjęcia):

mgr Katarzyna Ptak


Archiwa