• -

KLASA I,,c” NA WARSZTATACH TEATRALNYCH 30 PAŹDZIERNIKA 2017 R.

Category : Aktualności

Podczas drugich z kolei warsztatów teatralnych w roku szkolnym 2017/2018 – uczniowie pracowali tak jak i na pierwszych zajęciach – z maskami. Tym razem ,,zostali przeniesieni” przez prowadzącą zajęcia – do ,,Krainy Lisów”.

Zanim wcielili się w swoje postacie – mogli porozmawiać o ,,zazdrości” – czym jest, na czym polega i czy należy wstydzić się tego uczucia. Większość dzieci przyznało się do tego, że chociaż raz w życiu były zazdrosne.

Instruktorka zajęć omówiła z uczniami sytuacje w których może się pojawić ,,zazdrość”. Następnie niektórzy z nich mogli ,,doświadczyć” zazdrości – wyrażając ją na scenie poprzez kreacje aktorskie.

Podczas październikowych zajęć uczniowie po raz pierwszy posługiwali się rekwizytami. Dzieci ćwiczyły ruch sceniczny przy muzyce oraz interakcje w odgrywanych scenkach.

Fotorelacja :

                                                        mgr Katarzyna Ptak


Archiwa