• -

LAUREACI KONKURSU „WIEDŹMY I WIEDŹMINKI”

Category : Aktualności

Jak co roku uczniowie z naszej szkoły brali udział w konkursie organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury przy ul. Beskidzkiej w Krakowie. Była to już kolejna edycja pod nazwą „Wiedźmy i wiedźminki”. Większość prac konkursowych wykonali uczniowie z klasy 3a. Była też praca ucznia klasy 2a.

We wtorek 7 listopada odbyło się spotkanie laureatów konkursu kukiełek, pacynek, lalek „Wiedźmy i wiedźminki”. W tegorocznej edycji konkursu napłynęło około 100 prac, z czego 19 nagrodzono, a kolejne 18 wyróżniono. Spotkaniu towarzyszyły warsztaty podczas których uczestnicy wykonywali postać Pani Jesieni.

Nagrodę otrzymała Nikola Szul z klasy 3a. Wyróżnienia otrzymali również uczniowie klasy 3a: Jan Cieślik, Piotr Pater, Klaudiusz i Patrycja Wilkosz.

Ich prace możemy zobaczyć w naszej szkole jak również na zdjęciach, które wykonali Rodzice Piotrusia i Nikolki oraz na stronie internetowej

http://www.mdkgal.edu.pl/wiedzmy-wiedzminki-2017-spotkanie-laureatow/#more-28790

                      Laureatom serdecznie gratulujemy!

                                                 Opracowanie artykułu Renata Tylek-Bebej


Archiwa