• -

TWÓRCZE DZIECIAKI W KLASIE I B

Category : Aktualności

W klasie I b zawsze się coś dzieje i to bardzo pozytywnego. Prócz nauki, wspólnych zabaw, wyjść, konkursów proponowanych przez domy kultury w których uczniowie bardzo chętnie biorą udział zdobywając liczne nagrody, dwie dziewczynki Małgosia i Agatka zorganizowały klasowy konkurs pt. Planeta. Dzieci mogły narysować, namalować, wydzierać lub dowolnie stworzyć zgodnie z tematem pracę plastyczną. Inicjatorki pomysłu nie spodziewały się tak dużego zainteresowania ze strony swoich koleżanek i kolegów, a tym bardziej tak pięknych prac. Dzieci potraktowały zadanie bardzo poważnie. Wykonały ciekawe prace techniką rysunku oraz przestrzenne. Za najładniejsze prace na laureatów czekały słodkie nagrody zakupione przez Rodziców dziewczynek. To oczywiście nie koniec konkursów, bo już słyszę o kolejnym, tym razem tylko dla dziewczyn.

Dziękuję i gratuluję.

                                               Wychowawca klasy Ewa Miłaszewska


Archiwa