• -

JASEŁKA

Category : Aktualności

14 XII 2017r. w szkole wystawialiśmy jasełka. To było dla nas i naszych Rodziców wielkie przeżycie. Początkowo zjadała nas trema, ale wiedzieliśmy, że wszystko pójdzie koncertowo, bo poprzedzały ten występ liczne próby i przygotowania.

Gdy rozpoczęła się pierwsza  scena i Herod, czyli nasz kolega Natan tubalnym głosem zaczął swoją kwestię : „Ja jestem król Herod…..” zrobiła się cisza na sali, jakbyśmy byli sami na scenie. Potem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zniknął strach i nerwy i każdy pamiętał swoją rolę bezbłędnie.

W tym dniu mieliśmy piękne sceniczne stroje i rekwizyty, przygotowane przez Rodziców. Wspólnie śpiewaliśmy kolędy, które słyszeli chyba wszyscy w Bieżanowie , bo wtórowali nam zaproszeni goście.

Na  koniec składaliśmy życzenia i odśpiewaliśmy pięknie „Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy, w którym gasną wszystkie spory”.

 Dlatego wszystkim pragniemy życzyć , aby nie tylko w tym dniu gasły spory i by Święta Bożego Narodzenia były ciepłe, radosne i pełne miłości.

                                                                         Uczniowie klas drugich z wychowawcami.

                                                                            Martą Biernat i Katarzyną Kerep

                                                                                                         Opracowała: K.Kerep


Archiwa