• -

WIZYTA W KINIE – PREZENT OD ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Category : Aktualności

Uczniowie klasy II a otrzymali piękne prezenty od Świętego Mikołaja, wśród nich znalazł się grupowy bilet do kina na film „Mikołaj i spółka”. Drugoklasiści wraz z opiekunami wybrali się 18.12. do Cinemacity Bonarka w celu obejrzenia wspomnianego filmu, którego motywem przewodnim były nadchodząca święta, które miały być jak każde inne wesołe, ciepłe i oczywiście pełne prezentów pod choinką. Nagle jednak okazuje się, że może tak nie być! Nikt nie chciałby być na miejscu Świętego Mikołaja, który tuż przed wigilią dowiaduje się, że jego elfy zachorowały i nie pomogą mu zapakować prezentów. Mikołaj musiał wezwać zaprzęg reniferów, chwycić za lejce i pomknąć magicznymi saniami na poszukiwanie lekarstwa, które uzdrowi jego elfy i uratuje tegoroczne święta. Na swojej drodze spotyka zakręconą rodzinkę, która pomoże Świętemu Mikołajowi w jego misji. Wszystko dobrze się kończy i do każdego dziecka na ziemi dociera upragniony i wyczekiwany prezent.

Jak ten film podobał się uczniom klasy II a,? Oto kilka opinii:

ALEK: „Podobały mi się elfy, bo były uśmiechnięte i bardzo zabawne. Mikołaj był bardzo śmieszny, bo mógł przenikać przez ściany.”

BASIA: ”Film był ciekawy i zabawny. Mikołaj ukrywał się w domu jednej rodziny.”

DARIA: ”Były ciekawe momenty na filmie, które mi się podobały. Bardzo podobało mi się kiedy była ta choinka z listów i prezentów.”

NORBERT: ”Bardzo podobała mi się ucieczka świętego Mikołaja i Janka przed policją oraz scenka w aptece pchnięcia Mikołaja przez aptekarza”.

KAROL: „Głównym bohaterem filmu był Święty Mikołaj. Święty Mikołaj podróżował w poszukiwaniu witaminy C dla chorych elfów”.

KAMIL: „Film mi się bardzo podobał. Był związany z świętami, które będziemy teraz obchodzić. Pierwszy raz widziałem zielonego Mikołaja”.

KUBA: „Film był ciekawy i interesujący. Podobał mi się ponieważ Mikołaj dał prezenty dzieciakom”.

MATEUSZ: „W poniedziałek byłem z klasą w kinie na filmie pt.”Mikołaj i spółka”. Film bardzo mi się podobał. Bo był bardzo śmieszny, a Mikołaj miał strój zielony”.

mgr Marta Biernat


Archiwa