• -

JASEŁKA W KLASIE 3A

Category : Aktualności

W dniu 21 grudnia uczniowie klasy 3a wystawili jasełka dla Rodziców. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej wprowadzili nas w nastrój świąteczny. Występ przybliżał historię narodzenia Jezusa, a czasy dawne przeplatały się z dniem dzisiejszym.

Mali aktorzy wspaniale opanowali swoje role, a dzięki warsztatom teatralnym  potrafili dodatkowo wprowadzić ruch na scenie i skupić uwagę widowni. Całość dopełniały znane kolędy i przepiękne pastorałki śpiewane przez dzieci.

Rodzice zadbali o piękne stroje dla aniołów, pastuszków, trzech króli, Maryi, Józefa, Żaka, diabełka i Heroda.

Po występie nastąpiły życzenia, a Rodzice zostali zaproszeni do zakupu ozdób świątecznych wykonanych przez dzieci na kiermasz świąteczny.

Wszystkim jasełka bardzo się podobały. Trzecioklasiści zachwycili swoich Rodziców.

Opracowanie:  mgr  Renata Tylek-Bebej


Archiwa