• -

KASZTANOLUDKI I INNE JESIENNE STWORKI – KONKURS PLASTYCZNY

Category : Konkursy

Uczestnicy konkursu przygotowali prace przestrzenne na powierzchni A4 (lub większej), na której znajdowały się elementy stojące. Prace miały być wykonane z jesiennych owoców, takich jak: kasztany, żołędzie, jarzębina, kolorowe liście itp. Kryterium oceny był poziom artystyczny, inwencja twórcza i pomysłowość w wykonaniu. Organizatorem konkursu był Młodzieżowy Dom Kultury

im. K. I. Gałczyńskiego z siedzibą w Krakowie przy ul. Beskidzkiej.

W dniu finału konkursu laureaci wzięli udział w warsztatach plastycznych, na których mieli wykonać czarodziejskie różdżki. Powstały przepiękne prace, które można było zabrać ze sobą do domu, co bardzo wszystkich ucieszyło.

Nagrodzeni uczniowie z naszej szkoły to uczniowie klasy I a, prace wykonali pod opieką swojej wychowawczyni Renaty Tylek.

Groblicki Jakub (nagroda)

Nawrot Wiktor (wyróżnienie)

Śliwiak Natalia (wyróżnienie).

 

Marta Biernat

wychowawczyni klasy II b


Archiwa