• -

KONKURS PLASTYCZNY „PROJEKT ZNACZKA ODBLASKOWEGO“

Category : Aktualności

W listopadzie ogłoszony został w świetlicy szkolnej konkurs plastyczny pod nazwą „Projekt znaczka odblaskowego“ w ramach akcji „Jestem bezpieczny na drodze“ . Konkurs poprzedziła prezentacja multimedialna wraz z pogadanką przeprowadzoną z dziećmi przez wych. świetlicy p. Edytę Kamińską. Regulamin zakładał wykonanie pracy płaskiej o wymiarach 10 x 10 cm. Prace wszystkich dzieci zostały docenione i nagrodzone .

Nagrody: Julia Syrek, Karolina Jaskierska, Filip Kowalski.

Wyróżnienia: Paulina Stawarz, Emilia Ochońska, Kamil Pich, Maks Bukowski, Daria Badoń, Zosia Styrna, Dominik Sitek, Filip Sobas, Klaudia Jankowska.

Za udział: klasa 1c, klasa 2a oraz Filip Sitek,  Filip Pociecha, Olek Baran, Karina Zalewska, Wiktoria Trojan-Suruło, Mateusz Marek, Karol Lenda, Anastazja Zagórska, Oliwia Łub, Julia Szumny.

Wychowawcy świetlicy


Archiwa