• -

NAJNOWSZA KSIĄŻKA PANI BARBARY FARON

Category : Aktualności

Święte i Tygrysice. Piastówny i żony Piastów 1138-1320

ksiezne

Anglicy mają swoich Tudorów, a my Piastów. Dzieje władców zawsze budzą ciekawość. Szczególnie, gdy na tronie, w czasach zdominowanych przez mężczyzn, zasiada kobieta.

Zachęcam Wszystkich do przeczytania najnowszej książki pt „Święte i Tygrysice. Piastówny i żony Piastów 1138-1320” autorstwa pani Barbary Faron , nauczyciela naszej szkoły, pisarki i miłośniczki historii. Książka ukaże się 14 lutego- nakładem wydawnictwa Astra. Warto sięgnąć po tę lekturę, aby poznać żony, matki naszych władców z dynastii Piastów i dowiedzieć się, jaką rolę odegrały w ich życiu i jaki miały wpływ na losy państwa. Życzę miłej lektury. Koleżance gratuluję i życzę sukcesów w pracy nad kolejną książką.

druk

Lidia Salawa


Archiwa