• -

WIEDŹMY I WIEDŹMINKI KONKURS PLASTYCZNY

Category : Konkursy

Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego przy ul. Beskidzkiej w Krakowie zorganizował konkurs plastyczny „Wiedźmy i wiedźminki”, na który uczestnicy mieli przygotować kukiełki, pacynki lub lalki przedstawiające strachy, wiedźmy, złe i dobre duchy. Prace mogły być wykonane z różnych materiałów (słoma, tkanina, gałęzie itp.). Jury przy ocenie prac brało pod uwagę poziom artystyczny, inwencję i pomysłowość, różnorodność użytych materiałów. Doceniono czarownice uczniów naszej szkoły.

Nagrody otrzymali:

Nawrot Wiktor z klasy I a, opiekun Tylek Renata

Gastoł Filip z klasy II b, opiekun Biernat Marta

Nowak Monika z klasy II b, opiekun Biernat Marta

Marzec Jagoda z klasy II b, opiekun Biernat Marta.

Wyróżnienie przyznano:

Śniegoniowi Szymonowi z klasy II b, opiekun Biernat Marta.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród miało miejsce 27 X 2011 roku w MDK przy ulicy Beskidzkiej. Gratulujemy !!!

 

Marta Biernat

wychowawca klasy II b

 


Archiwa