• -

WIZYTA W MANUFAKTURZE SŁODYCZY

Category : Aktualności

CIUCIU” to nazwa manufaktury produkującej słodycze, która położona jest w Krakowie przy ul. Gołębiej 3. Jest to najmniejsza w Polsce fabryka słodyczy, którą może odwiedzić każdy – i mały i duży! Nie mogło tam zabraknąć łasuchów z Bieżanowa- uczniów klasy II a i b, którzy odwiedzili to miejsce 10. 2011 roku. Uczniowie mogli zobaczyć cały proces powstawania łakoci, poczęstować się gotowym, jeszcze ciepłym cukierkiem, a nawet zabrać do domu paczuszkę gotowych wyrobów. Produkcja jednego rodzaju cukierków trwa około pół godziny. W asortymencie manufaktury jest szeroki wachlarz cukierków i lizaków w różnych kształtach, wielkościach i smakach. Ta jedyna, niepowtarzalna fabryka cukierków jest warta odwiedzenia.

Polecamy łasuchy z klas drugich!!!

Marta Biernat, wychowawca klasy II b


Archiwa