• -

KONKURS PLASTYCZNY „LIŚCIASTE STWORKI”

Category : Konkursy

Tematem konkursu „Liściaste stworki”, który zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 117 w Krakowie przy współudziale Dzielnicy XII było przedstawienie fantastycznej postaci lub zwierzęcia przy użyciu liści, traw, różnego rodzaju materiałów przyrodniczych. Jury brało pod uwagę oryginalność, zgodność tematyczną, pomysłowość oraz samodzielność wykonanej pracy.

Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami tego konkursu, należą do nich:

Wiktor Nawrot z klasy I a, opiekun Renata Tylek

Weronika Grochal z klasy I a, opiekun Renata Tylek

Filip Gastoł z klasy II b, opiekun Marta Biernat,

Kamila Kowalska z klasy II b, opiekun Marta Biernat,

Dominik Matanyj z klasy II b, opiekun Marta Biernat.

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów w konkursach !!!

Marta Biernat

wychowawca klasy II b


Archiwa