• -

„WRZOS I LAWENDA”

Category : Konkursy

Organizatorem konkursu plastycznego „Wrzos i lawenda” był Osiedlowy Klub Kultury PRZEWÓZ-jednostka organizacyjna Domu Kultury PODGÓRZE w Krakowie. Konkurs był przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych i średnich. Przedmiotem konkursu był wrzos i lawenda w rozmaitych artystycznych transformacjach-jako krajobrazy prowansalskie, angielskie, polskie, jako motywy kwiatowe lub jako wariacje na temat koloru (szeroka gama fioletu). Konkurs miał na celu kształcenie umiejętności operowania kolorem. Prace mogły być wykonywane dowolna techniką. Powstały „dzieła” z papieru, bibuły, gazet, materiału oraz malowane farbami, rysowane kredkami, pastelami. Uczestnicy wyczarowali przepiękne krajobrazy i super abstrakcje wykazując się kreatywnością i umiejętnością operowania kolorem.

Komisja konkursowa nagrodziła uczniów naszej szkoły, należą do nich:

Nikola Dąbrowska I miejsce (kl. I a, opiekun Renata Tylek)

Kajetan Szot I miejsce (kl. II b, opiekun Marta Biernat)

Oliwia Szewczyk II miejsce ( kl. I b, opiekun Ewa Miłaszewska)

Aleksandra Michalik II miejsce (kl. I a, opiekun Renata Tylek)

Klara Weichönig II miejsce (kl. II b, opiekun Marta Biernat)

Gabriela Markowska wyróżnienie (kl. I b, opiekun Ewa Miłaszewska)

Jagoda Marzec wyróżnienie (kl. II b, opiekun Marta Biernat)

Michał Słomak wyróżnienie (kl. II b, opiekun Marta Biernat).

Rozdanie nagród nastąpiło 19 XI 2011 roku w OKK PRZEWÓZ w czasie wieczoru francuskiego „La vie en rose”. Nagrodzonym gratuluję!!!

Marta Biernat

wychowawca klasy II b


Archiwa