• -

POKAZ UMIEJĘTNOŚCI UCZNIÓW NA OSTATNICH WARSZTATACH TEATRALNYCH ORAZ DZIEŃ RODZINY W KLASIE 3A

Category : Aktualności

W dniu 5 czerwca w Dworze Czeczów zebrali się uczniowie klasy 3a wraz z Rodzicami. Pani Małgosia przygotowała z dziećmi pokaz ich umiejętności, które opanowały podczas comiesięcznych spotkań. Dzieci wcieliły się w różne postaci z bajek. Chłopcy byli klaunami, królewiczami, dworzanami, a nawet groźnym wilkiem. Dziewczynki grały role wróżek, złej czarownicy, Kopciuszka, Śpiącej Królewny, Czerwonego Kapturka. Wszyscy wspaniale odegrali swoje role, pewnie czuli się na scenie. Trudno się dziwić skoro uczęszczali na zajęcia przez trzy lata.

Na zakończenie była niespodzianka, którą przygotowała pani Małgorzata Karpowicz-Dukat. Poprosiła na scenę kilku Rodziców. Ich zadaniem było ożywienie lalek i odegranie krótkiej scenki. Dzieci z wielkim zainteresowaniem przypatrywali się zmaganiom Rodziców, którzy stanęli na wysokości zadania bawiąc się przy tym znakomicie.

Następnie dzieci podziękowały pani Małgosi za trud, wysiłek i pracę z dziećmi.

Po krótkiej przerwie dzieci wystąpiły na scenie z krótkim programem artystycznym z okazji Dnia Mamy i Taty. Pięknie zaśpiewane piosenki, wyrecytowane wiersze wzruszyły Rodziców. Nie zabrakło laurek i drobnych upominków. Rodzice przygotowali mały poczęstunek dla dzieci.

Na koniec została pokazana prezentacja multimedialna z wyjazdu na zieloną szkołę, którą wykonała Weronika Królik. Dzieci wróciły pamięcią do wiosennego wyjazdu w góry do Kościeliska.

Na końcu było krótkie podsumowanie drugiego okresu, rozdanie proponowanej oceny końcoworocznej oraz podziękowanie Rodzicom za trzy lata wspólnych spotkań.

Renata Tylek-Bebej


Archiwa