• -

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 KLAS MŁODSZYCH

Category : Aktualności

W dniu 21 czerwca w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego. Uczestniczyli w nim uczniowie klas 0-3, Rodzice, nauczyciele oraz Dyrekcja Szkoły.

W części oficjalnej przemówił pan dyrektor Bartosz Rutkowski, który podziękował wszystkim za pracę przez cały rok szkolny i złożył wszystkim wakacyjne życzenia.

Następnie rozdał dyplomy i nagrody książkowe zakupione przez Radę Rodziców dla uczniów wpisanych do Złotej Księgi ze względu na bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Również Rada Rodziców ufundowała nagrody dla uczniów mających 100% frekwencję. Na zakończenie tej części Rodzice z poszczególnych klas zostali uhonorowani dyplomami za pracę na rzecz szkoły.

Potem nastąpiła część artystyczna w wykonaniu uczniów klas trzecich kończących pierwszy etap edukacji. Dzieci pod kierunkiem wychowawczyń pp. Renaty Tylek- Bebej i Jadwigi Puto recytowały wiersze,  w których żegnały szkołę i witały wakacje. Podziękowały wszystkim za trzy lata nauki. Wesołe piosenki wprowadziły wszystkich w wakacyjny nastrój. Na zakończenie dzieci zatańczyły układ taneczny. Całość występu zwieńczyła piękna dekoracja przygotowana przez panią Edytkę Kamińską.

Dwudziestego drugiego czerwca w kościele odbyła się uroczysta Msza Święta, a w szkole rozdanie świadectw oraz dyplomów dla Rodziców, którzy pracowali na rzecz klasy. Klasy trzecie żegnały się ze swoimi wychowawcami. Nie obyło się bez wzruszeń i łez.

Życzymy wszystkim radosnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji !!!

Do zobaczenia we wrześniu 🙂

Opracowała Renata Tylek- Bebej


Archiwa