• -

ŚLUBOWANIE

Category : Aktualności

12 Października do szkolnej społeczności oficjalnie dołączyli uczniowie klas pierwszych.

Ubiegłoroczna zeróweczka oraz dzieci które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszej szkoły stali sie pełnoprawnymi uczniami klas pierwszych. Uczniowie ślubowali godnie reprezentować naszą szkołę, pilnie się uczyć oraz szanować siebie wzajemnie, nauczycieli i rodziców. W roku 100- lecia Odzyskania Niepodległości nie zabrakło motywów patriotycznych, dzieci wraz z rodzicami, dyrekcją i nauczycielami pięknie zaśpiewali Hymn Polski. Pierwszaki w krótkim wystąpieniu  pokazały, że Polska jest dla nich ważna, że znają datę Odzyskania Niepodległości, potrafią bezpiecznie przechodzić przez ulicę oraz  obiecały pilnie się uczyć, pisać literki oraz rachować. Miejmy nadzieję, że słowa swego dotrzymają 🙂

 

Magdalena Broniak


Archiwa