• -

KONKURS PLASTYCZNY „ZA CO KOCHAM KRAKÓW ?”

Category : Konkursy

Organizatorem konkursu była świetlica szkolna przy Szkole Podstawowej nr 4 w Krakowie. Uczestnicy mieli przygotować pracę plastyczną (płaską) z wykorzystaniem różnych materiałów przedstawiającą nasze piękne miasto. Do każdej pracy dołączono metryczkę, na której należało dokończyć zdanie „Kocham Kraków za…”. Na pracach pojawiały się głównie zabytki i legendy związane z Krakowem. Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami tego konkursu. Narysowali kredkami pastelowymi Braci Kurkowych i ZOO w Lasku Wolskim. Pierwsze i trzecie miejsce zajęli odpowiednio: Kajetan Szot i Jagoda Marzec, oboje to uczniowie klasy II b. Finał konkursu miał miejsce 30. listopada 2011r. w Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Smoleńsk.

Laureatom gratulujemy!!!

Marta Biernat

wychowawca klasy II b


Archiwa