• -

„KOMPOZYCJE Z ZASUSZONYCH ROŚLIN” KONKURS PLASTYCZNY

Category : Konkursy

Dwór Czeczów zaprosił dzieci i młodzież do udziału   w konkursie plastycznym „Kompozycje z zasuszonych roślin”. Uczestnicy nie zawiedli organizatorów i przygotowali piękne prace z wykorzystaniem jesiennych liści i owoców jesieni. Finał konkursu miał miejsce dnia 29.11.2011 roku i poprzedził go spektakl „Ekolaboratorium” w wykonaniu Teatru Drugiej Strony. Przedstawienie utrzymane było w formie twórczej zabawy. Dwoje szalenie dowcipnych naukowców ekologów razem z dziećmi ratuje świat prze śmieciowym potworem. Fabuła przeplatała się z piosenkami, konkursami i rozmowami. Dzieci wspólnie z aktorami stworzyły ekologiczną orkiestrę. Po przedstawieniu każde dziecko otrzymało „Odznakę Młodego Ekologa” do samodzielnego pokolorowania.

Nagrodzeni w tym konkursie uczniowie naszej szkoły to: Monika Nowak, Patrycja Pater, Kacper Ryś, Klara Weichönig, Jagoda Marzec, Kamila Kowalska, Paulina Trzaska, Zuzanna Psyk. Wszyscy laureaci to uczniowie klasy II b, nagrodzone prace wykonali pod opieką swojego wychowawcy.

Marta Biernat

wychowawca klasy II b


Archiwa